Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Penis Büyütücü
Titan Jel Penis Büyütücü

Ülke ortalaması olarak 12-14 cm skalasında olduğumuz penis boyunda pek büyük sayılamayacak bir boyutta penise sahip olduğumuz bilimsel veriler ışığında ortada aynı zamanda birçok erkeğin buna çözüm aradığı da bilinen bir gerçek iken size dünyada en çok kullanılan Titan Jel Penis Büyütücüyü öneriyoruz. Alanında denenmiş ve neredeyse tüm kullanıcıları tarafından olumlu geri bildirim almayı başarmış Titan Jel içerdiği vitamin ve enzimler sayesinde kısa sürede gözle görülür büyüme sağlıyor.

Titan Jel Penis Büyücü Nedir?

İçeriğindeki glisin sayesinde ereksiyon kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda magnezyum gibi pek çok faydalı vitamin ve minerali formülünde bulunduran Titan Jel penis büyütücü penisteki dolaşımı kolaylaştırarak performans arttırıcı etki de göstermektedir.

Titan Jel Penisi Ne Kadar Büyütür?

Kullanım süresine ve kişiye bağlı olmakla birlikte düzenli kullanımda eğer genetik bir probleminiz yoksa minimum 3 cm ile maksimum 6-7 cm peniste büyümeye olanak tanır. Bununla birlikte penis genişliğini de 2-2,5 kata kadar arttırabildiği de tecrübe edilmiş bir gerçektir. Ülke ortalamasını 12 olarak aldığımızda 15-17 santimi yakalamak ciddi bir başarı olacaktır. Aynı zamanda penisteki gelişmenin partnerinizi fazlasıyla memnun edeceğini düşündüğünüzde ilacın sağlığınızın yanında en büyük faydayı psikolojinize sağlayacağı unutulmamalıdır. Evliliklerin bitmesine ve tartışmalara sebep olan cinsel yetersizliklikler ortadan kalkacak ve mutlu bir ilişkinin kapısını aralayacaksınız.

Titan Jel Nasıl Kullanılır?

Ereksiyon esnasında kullanılması tavsiye edilir. Özellikle kuru penise az miktarda Titan Jel uygulanmalı iyice yedirildikten en az 25 dakika sonra cinsel ilişkiye girilmelidir. Islak penise uygulanması halinde kullanım vücuda iyi derecede emilim olmayacağı için maksimum faydayı göstermeyecektir. Tavsiye edilen kullamı süresi en az 4 haftadır. Penis boyundaki uzama ve genişleme 2 ile 3 hafta arasında gözle görülmektedir.

Titan Jel Nerde Satılır?

Benzer isimlerde çok fazla taklit ürün olduğu için alacağınız ürünü güvenilir bir sanal mağazadan almanız tavsiye edilir. Üretici firma tarafından yetkilendirilen satıcılar dışında orjinal ürün temin edilmesi mümkün olmamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden orjinal ve barkodlu Titan Penis Büyütücü Jel ürününü satın alabilirsiniz. İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak sormak istediğiniz konular hakkında bilgi alabilir siparişlerinizi online olarak veya telefonda oluşturabilirsiniz.