Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Online Sipariş
Titan Jel Online Sipariş

Etkisi kanıtlanmış ve kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen Titan Jel siparişinizi internet sitemizdem oluşturabilirsiniz. Penise direkt olarak uygulanan Titan Jel kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar. İçinde bulunan etken maddeler sayesinde peniste bulunan kasları besleyerek yaklaşık 1 gibi bir süre içerisinde gözle görülür fark yaratmaktadır.

Titan Jel siparişinizi internet sitemiz üzerinden online olarak oluşturduktan sonra ortalama 3 gün içerisinde size ulaşacak. Gelen kutu içerisinde bir adet jel bulunmaktadır bu ürün günde iki doz olarak az az kullanılır.

Kullanım süresi boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli husus penisin kuru olmasıdır. Islak penise uygulanan Titan Jel vücutta yeterli emilim gösteremeyeceği için kısıtlı fayda doğuracaktır. Özellikle genç yaşta kullanılması ilerisi için karşılaşabileceğini problemleri sıfıra indirecektir.

Türkiye penis boyu ortalaması yaklaşık 9-12 cm arasında değişir. Titan Jel ise size düzenli kullanımda 4-7 cm arası bir büyüme vaad eder. Bu sayede taban seviyeden maksimum boyuta ulaşabilirsiniz.

Penis için kabul edilen minimum boyut 8 cm’dir. Kadınlarda orgazm için gerekli haz ağırlıklı olarak vajinanın ilk 3-4 cm’lik bölümündedir. Ancak ereksiyon esnasında dahi 8 cm ve altında kalan penisler cinsel ilişki için risk doğurur.

Titan Jel sadece penis uzunluğu için değil genişliği içinde etkili bir tedavi yöntemidir. İnce ve cılız penisler vajinada gerekli sıkışmaya imkan vermediği için kadında yeterli hazzı doğurmaz. Bu hazzın doğmuyor oluşu evliliğin ilerleyen dönemlerinde tartışmalara hatta boşanmalara kadar devam eder. Sürecin bu aşamaya gelmesi için Titan Jel Online Sipariş verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde tedaviye başlayarak daha eğlenceli bir seks hayatının kapılarını aralayın. Özellikle penis boyu normal zamanlarda 5 cm altında olanlar için Titan Jel kullanılması kaçınılmazdır. Yeni evlilik sürecinde penis boyunun bu rakamların altında olması başlamadan biten evliliklere sebep verebilir.

Titan Jel Online sipariş gayet kolay, sitemizin sipariş bölümüne girerek veya sipariş destek hattımızı arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Kapıda ödeme seçeneğiyle kolayca ve güvenli olarak ödemenizi yapabilirsiniz. Sipariş destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.