Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Ne Kadar Büyütür

Titan Jel Ne Kadar Büyütür sorusu son zamanlarda insanların akıllarını kurcalayan ve oldukça merak edilen bir konu olmuş durumdadır. İlk olarak bu ürün ne işe yarar onlardan bahsedelim, daha sonrasında da bu ürünün ne kadar büyüttüğü konusundaki bilimsel çalışmaları sizlere sunalım.

En başta bu ürün cinsellik sırasında penis boyundan rahatsız olan erkek müşterilerimiz için kullanışlıdır. Kendileri bizlere bu konu hakkında bilgi almak istediklerinde onlara en başta önerdiğimiz ürün elbette bu ürünümüz olmaktadır.

Ürünümüzün ne işe yaradığına değindikten sonra bu ürünü kullanmanın bir sınırı var mı ona değinmekte fayda var. Ürünümüz maksimumum boyutu sağladıktan sonra ne yazık ki işe yaramamaktadır daha fakat bu maksimum boyut için en az üç ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgileri aşağıda sizlerle paylaşacağız fakat şuanda bu ürünün ne kadar büyüttüğünü ve sizlerin merak ettiği bu sorunun cevabını vermemiz gerekmektedir. Bu ürün yurt dışından üretildiği için tüm ar-ge çalışmaları yurt dışında gerçekleşmektedir.

Bizler, bu ar-ge çalışmaları sırasında ortaya çıkan verileri sizler için Türkçeleştirip sizlerin analizine sunmaya karar verdik. Yapılan çalışmalar düzenli kullanan bireyler 3 ile 7 cm arasında büyüklük sağladığını göstermektedir. Bunu destekleyici belgeler de elbette mevcuttur.

Titan Jeli Nasıl Kullanmalıyım

Titan Jel Gold Nasıl Kullanmalıyım ise yine bizlere gelen soruların en başlarında yer alanlardan. En önemli husus, nasıl kullanılması gerektiğinden ziyade düzenli kullanılmasıdır. İlk olarak ürünümüzü bir bezelye boyutunda olacak şekilde penisinizin üzerinde sıkmanız gerekmektedir.

Daha sonrasında da tüm penise bu ürünü yedirmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemi üç ay boyunca ve her gün sabah ile akşam yapmak suretiyle tekrarladığınız vakit üç ay sonunda aklınızdaki değişimi gerçekleştirmiş olacaksınızdır.

Elbette bir anda olan bir şey olmamakla beraber kimi bünyelerde üç kimi bünyelerde yedi santimetre boyut farkları da yaratabilmektedir.

Yine yapılan bilimsel çalışmalar göstermektedir ki bazı bünyeler bu takviyeye daha hassas iken bazı bünyeler bir tık daha geri planda kalmıştır.

Net olarak kimse bir rakam veremez fakat yine aynı araştırma göstermektedir ki minimum üç santim, maksimum da yedi santim büyüttüğüne şahit olunmuştur.