Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Ne İşe Yarıyor?
Titan Jel Ne İşe Yarıyor?

Bilindiği üzere Penis süngerimsi bir yapıdadır. Bir kas olmamakla birlikte uzaması söz konusu olan Penisin doğru tekniklerle büyüğü bilinmektedir. Titan Jel de bu büyümeye katkı sağlamak için oluşturulan özel bir formüldür. İçeriği sayesinde çeşitli enzimleri harekete geçiren jel, penis 2 – 3 cm kalınlaşmaya yardımcı olurken 3 – 4 cm uzamaya da sebebiyet vermektedir. Yaklaşık olarak 1 çay kaşığı kadar kullanılan ve her gün penis derisine tatbik edilen Titan Jel ne işe yarar hakkında verilecek bilgi bundan ibarettir. Cinsel ilişkiden evvel geciktirici ve kayganlaştırıcı olarak da değerlendirilen ürün hakkında pek çok bilgiyi satışı yapılan sitelerden edinmek söz konusu olacaktır. Bu arada Titan Jel’e internet üzerinden rahatlıkla erişim sağlanabilmektedir.

Titan Jel Yan Etkileri Var mı?

Titan Jel ‘in doğru bir şekilde kullanılması durumunda herhangi bir etki yaratmadığı dermatolojik testler sonucunda kanıtlanmıştır. Ürün, her sabah ve her akşam olmak üzere günde iki kere 1 çay kaşığı tatbik edilmelidir. Ayrıca ürünü kullandıktan sonra en az 10 dakika cinsel ilişkiye girmemenin doğru olacağı unutulmamalıdır. Bu arada Titan Jel’i satın alanların öncelikle penis yüzeyinde ufak bir alana jeli uygulamaları, eğer bir yan etki gözlenmezse her yere sürmeleri önerilmektedir.

Titan Jel ‘in yan etkileri klasik kızarıklık, yanma ve kaşıntı şeklindedir. Genel olarak cilt alerjisi bulunan ve cildinde ciddi reaksiyonlar meydana gelen kişilerin bu tür yan etkilerle karşılaştıkları görülmektedir. Ancak düzenli ve doğru kullanımda herhangi bir yan etki oluşmayacaktır. Yine de dermatolojik testlerden geçmemiş olan kişilerin aile hekimlerine danışmaları tavsiyeler arasındadır.  

Titan Jel Nereden Temin Edilir?

Daha önce de söylendiği üzere penis büyütmeye ve kalınlaştırmaya doğrudan yardımcı olan Titan Jel internet üzerinden rahatlıkla sipariş edilebilmektedir. Aynı zamanda kayganlaştırıcı ve geciktirici işlevi bulunan ürünün çok başarılı olduğu kullanıcılar tarafından belirtilmektedir. Türkiye’de satışa sunulan ve uygun fiyatlarla alınabilecek Titan Jel için hemen araştırmalar yapabilir, uygun adresten satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak ürünün hızlı etki gösterdiğini de söylemek istiyoruz.