Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Nasıl Büyütüyor?
Titan Jel Nasıl Büyütüyor

Titan Jel, uzmanlar tarafından uzun süredir çalışmaları yapılan ve nihayet piyasaya sürülen özel bir cinsel sağlık ürünüdür. Formüzilasyonu sayesinde penis çeperinde kalınlaşma ve uzamayı sağlayan Titan Jel ‘in nasıl büyüttüğüne dair pek çok soru gelmektedir. Bilindiği üzere penis, süngerimsi yapıda bulunan ve uzamaya meyilli bir organdır. Ancak bu süngerimsi yapının büyüyebilmesi için öncelikle gevşemesi ve liflerin uzaması için gerekli olan besini alması şarttır. İşte Titan Jel hem bu süngerimsi yapıyı gevşetmekte hem de lifleri uzatacak özel maddeler içermektedir. Yaklaşık olarak 3 – 4 cm uzama garantili olan Titan Jel’in ayrıca 2 – 3 cm kalınlaşma sağladığı da unutulmamalıdır.

Titan Jel Etkili mi

Hiçbir ürün bir ya da birkaç kez kullanımda yeteri etkiyi göstermemektedir. Ancak düzenli kullanım sonucunda istenilen performansın alınabilmesi söz konusudur. Yapılan araştırmalar Titan Jel ‘i kullananların büyük bir bölümünün çok kısa bir süre içerisinde sonuç aldığını göstermektedir. Bu noktada etkili olduğu hem klinik araştırmalar hem de deneyler ile kanıtlanan Titan Jel ‘in uzama ve kalınlaştırma noktasında bireylere destek olduğu unutulmamalıdır. Aynı şekilde cinsel birleşmeden evvel kayganlaştırıcı ve geciktirici olarak da kullanılan Titan Jel ile alakalı yorumların olumlu olduğu da bilinmektedir.

Titan Jel Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Titan Jel’den maksimum faydayı alabilmek için mutlaka ürünün 4-5 hafta penis yüzeyine doğru bir şekilde tatbik edilmesi gerekmektedir. Ayrıca ürün her gün üç kez olmak üzere 2 dakikalık masajlarla penis derisine yedirilmelidir. Bu düzen uygulandığı müddetçe yaklaşık bir ay içerisinde beklenilen sonuç ortaya çıkmaya başlayacaktır. İnsandan insana değişmekle birlikte 3 cm ila 7cm arasında uzamaya katkı sunan Titan Jel’in 2cm ila 4cm arasında penis kalınlığına destek olduğu unutulmamalıdır. Daha çok Türkiye’de kullanılan ve pek çok kişi tarafından önerilen ürün, internet üzerinden kolayca bulunabilmektedir. Küçük penis boyu yüzünden özgüveni düşen ve bu konuda mağduriyet yaşayan kimseler tarafından rahatlıkla alınabilecek ürünün ayrıca penisini daha da uzatmaya çalışanlar için de uygun olduğu aktarılmaktadır.