Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Kullanımı

Son zamanlarda yapılan araştırmalar dünya genelinde erkeklerin penis büyütücü kullanmak konusunda daha fazla talep kâr olduğunu ortaya koymaktadır. Gerçekten de penis büyütmek çokça önemli bir durumdur. Çünkü birçok kadın partnerinin büyük ve kalın bir penise sahip olmasını istemekte, bunun kendilerini cinsel ve psikolojik anlamda mutlu edeceğine inanmaktadır. Bu yüzen aynı zamanda penis büyütme ameliyatları da artmış ve gün geçtikçe daha çok erkek aynı ürünle de olduğu gibi penis büyütme ameliyatlarına yönelmektedir. Penis büyütücülerden en önemlileri pensi büyütücü jellerdir. Penis büyütücü jellerden ise en önemlileri PeniXL ve titan jeldir. Ancak biz bu yazımızda titan jeli inceleyeceğiz. Titan jel içerisinde gliserin bulunan ve tüm dünya erkeklerini çoğunlukla mutlu eden ve onların cinsle problemlerinin üzerine etkili ve güçlü bir şekilde giden bir jeldir. Titan jel kullanımı ile de herkesi mutlu etmektedir. Titan jel sabah ve akşam iki defa kullanılmalıdır. Titan jel cinsel ilişkiden önce kullanıldığında sertleştirici ve geciktirici olarak da işlev görmektedir. Bunu diğer başlığın altında uzun bir şekilde anlatacağız. Titan jel her kullanımda bir çay kaşığı alınmalı ve ilk olarak el ile ovuşturulmalıdır. Sonra ise penisini sünnetlik kısmından dibine kadar sürülmeli ve öylece kullanılmalıdır. Titan jel penisin idrar boşaltım noktasına sürülmemelidir. Titan jelin uyuşturma ve lokal olarak anestezi uygulama gibi bir etkisi vardır.

Titan Jel Yararları

Titan jel yararları açısından bakıldığında çok boyutlu, çok yönlü, çok işlevsel bir üründür. Titan jelin en büyük yararı penisi olduğundan daha güçlü, daha kalın, daha büyük hale getirmektedir. Titan jel ilk kullanımından sonra penisin süngerimsi dokusunu genişletir ve damarlar da kalınlaşmaya neden olur. Bu süreç içerisinde gerçekleşen bir durumdur. Penis titan jel sayesinde daha da esnek ve daha da uzun görünür. Bunun dışında titan jel etkileyici bir kalınlığa ulaşır ve penis olabildiğince kalınlaşır. Sonuçta erkek taş gibi bir penise sahip olur. Titan jelin bu büyütücü etkisinin yanında kalınlaştırıcı etkisi de kullanıcılar ve onların partnerleri tarafından bilinmelidir. Titan jelin büyütücü ve kalınlaştırıcı etkisinin yanında sertleştirici etkisi de bilinmelidir. Titan jel bu yüzden erektil disfonksiyon tedavisine kullanılan bir jeldir. Titan jel penis da ki damarları açar ve kan akışını hızlandırır. Bu hızlı akan ve sürekli kendini yineleyen kan sayesinde penis kanla dolar ve bu kan penisi güçlü ve etkili bir erekte haline kavuşturur. Yani oksijene ulaşan penis daha hareketli, daha canlı ve daha işlevsel hale gelir. Titan jel bu sayede sabahlara kadar sürecek olan zevk dolu bir ilişkinin temellerini atmaktadır. Titan jelin bu sertleştirici etkisinin dışında titan jelin geciktirici etkisi de kullanıcılar tarafından bilinmelidir. Evet, şaşırabilirsiniz ama titan jel bir geciktiricidir aynı zamanda. Bir geciktirici olarak titan jel Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak bilinmektedir. Titan jel erken boşalmayan neden olan Fosfodiesteraz 5 enzimlerini bloke eder ve etkili bir gecikme sağlar. Titan jel bunu yaparken penisi biraz uyuşturmaktadır. Titan jel hakkında son zamanlarda yapılan araştırmalar onun vücutta libido hormonunun artmasını sağladığını ortaya oymuştur. Çünkü titan jel içerisinde ginseng özlerini barındırır. Ginseng özleri genellikle Çin’de ilaç endüstrisinde kullanılan etkileyici bir afrodizyaktır. Ginseng bir bitkidir ve cinsel isteği artırmakla beraber, seks bezlerinin çalışmasını ve daha aktif hale gelmesini sağlar. Titan jel tüm bu içeriği ile vücutta cinsel isteğin maksimiz olmasını sağlar ve erkeğin kadını hem seksüel hem de psikolojik olarak arzulamasını sağlar. Titan jel tüm bu etkileri ve yararlarıyla da kalmaz aynı zamanda bir kayganlaştırıcı olarak da işlev görmektedir. Eğer partneriniz vajina kuruluğu sorunuyla karşı karşıyaysa titan jel iyi bir kayganlaştırıcı olarak işlev görmektedir. Titan jel vajina kuruluğunun neden olduğu acıyı ortadan kaldırır ve her iki tarafı da psikolojik, seksüel ve fizyolojik olarak rahatlatır. Titan jel geçekten de cinsel ürün piyasasında ki etkileyici ürünlerden birisidir.

Titan Jel Yan Etkileri

Evet, birçok erkek titan jelin yararlarını ve olağanüstü etkilerini bilmektedir artık. Ancak titan jel yan etkileri ile de bilinmek zorundadır. Öncelikle titan jel kan akışını hızlandırmakta ve yüksek bir kan basıncı yaratmaktadır. Bu kan basıncı nedeniyle çeşitli tansiyon dalgalanmaları yaşanabilmektedir. Eğer bir tansiyon hastasıysanız titan jeli kullanırken dikkatli olmak durumundasınız. Bununla beraber titan jel üst üste kullanılmaması gereken bir üründür. Titan jel üst üste kullanıldığında kızarıklık, kaşıntı, yanma hissi çeşitli yan etki denebilecek sorunlara yaratmaktadır. Titan jel doğru kişiler tarafından da kullanılması gereken bir üründür. Eğer sağlıklı ve ideal boylar da bir penise sahipseniz titan jeli kullanmak hiç o kadar zorunlu bir olgu değildir sizin için. Ancak penisiniz 10- 11 cm arasında bir penise sahipseniz titan jeli kesinlikle kullanmalı ve hatta onu cinsel yaşamınızı güzel bir parçası haline getirmelisiniz.