Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Kadıköy Sipariş
Titan Jel Kadıköy Sipariş

Penis boyunuzu beğenmiyor olabilirsiniz. Eğer sarkık penis boyunuz 4cm ve altında ise beğenmemekte gayet haklsınız. Sağlıklı bir erkeğin yakalaması gereken penis boyu inik durumda iken minimum 4cm olmak zorundadır.

Bunun altında ölçülere sahip olan bireyler cinsel birleşme sırasında haz alamaz ve partnerini tatmin etmekte güçlük çekerler. Özellikle kısa ve cılız bir penise sahipseniz daha fazla zaman geçmeden çözüm yolları aramaya başlamalısınız. Ergenlik öncesi hızla gelişmeye başlayan penisler beslenme şartları, ortam ve hormonal rahatsızlıklara bağlı olarak bazı bireylerde zayıf kalabiliyor.

Yakın tarihlere kadar böyle bir problem için kesin çözüm üretilemiyordu ancak gelişen tıbbın imkanlarından faydalanan bilim insanları penisin süngerimsi yapısını besleyen ve o bölgedeki hücreleri güçlendiren özel jeller üretmeyi başardı. Titan Jel bu ürünlerden sadece birisi, ilk kullanımla birlikte penis bölgesinde ısınmanın etkisini göreceksiniz. Düzenli kullanımda 3- içerisinde penis boyunuz %50-80 oranında artacaktır. Eczanelerden veya internet sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz Titan Jel’i tek tuşlar sipariş edebilirsiniz.

Eczaneler genellikle kısıtlı stoklarla çalıştığı için ürün tedarikleri ayları bulabilmektedir. Ancak Titan Jel Kadıköy Siparişlerinizi aynı gün kargoya vererek 24 saat içerisinde teslim edebiliyoruz.

Titan Jel Kadıköy Sipariş Adresi

Sanal mağazamız üzerinden verdiğiniz siparişler özenle paketlenerek gizliliğiniz esas alınarak kargolanmaktadır. Siparişlerinizi aylık veya daha uzun süreli kullanım için oluşturduğunuzda toplu alımdan kaynaklı olarak daha makul bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Titan Jel Kadıköy bölgesine yoğun bir şekilde sattığımız memnuniyet oranı gayet yüksek bir üründür. Kullanan müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ışığında ürünün %80’e kadar uzama yaptığını söyleyebiliriz.

Bazı zararlı hücre ve enzimler tarafından gelişimi baskılanan penisinize destek veren Titan Jel var olan postansiyelinizi kullanarak olması gereken penis boyunu yakalamanıza imkan tanıyor.

Ürünlerimiz direkt olarak üretici firmadan tedarik edilmekte olup uygun muhafaza koşulları altında 1 yıla kadar saklanabilmektedir. Her gün diş macunu gibi fındık boyutunda jeli penisinize uygulayarak kullanabilirsiniz. Penisin kuru ve sertleşmiş olması önemlidir. Daha fazla jel kullanılmasından daha önemli olan ürünün düzenli kullanılmasıdır.

Sağlıklı bireyler ürünü sertleştirici ve büyütücü olarak cinsel birleşmeden 20 dakika önce kullanabilir. Gerekli doz aşılmadığı sürece herhangi bir yan etkisi olmayacaktır.