Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel İzmir Bayi
Titan Jel İzmir Bayi

Penis boyu özellikle Akdeniz ülkelerinde yaygın bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizde pek nadir rastlanan ve anormal bir durum olduğu düşünülen penis boyutu sorunları aslında her 4 erkekten en az 1’inin yaşadığı oldukça rahatsız edici bir durumdur.

Sık dillendirilmediği için az karşılaşılan bir sorun olarak görülmektedir. Toplum nezlinde ayıp karşılandığı için doktor tedavisine dahi bireyler tarafından duyulmaması için temkinli yaklaşılmaktadır. Ancak bu temkinli yaklaşım maksimum evlenene kadar sağlanabiliyor.

Evlilik sonrası cinsel birlikteliği sekteye uğratacak kadar ciddi sorunlar ortaya çıkaran penis boyutu ilaç tedavisi ile orta vadede büyük ölçüde çözülebilmektedir. Titan Jel İzmir Bayisi olarak sanal mağazamız üzerinden satışını yaptığımız Jel ürünümüz penis damarlarını ve süngerimsi yapıyı beslemekte ve kısa sürede penis gelişimine imkan tanımaktadır.

Titan Jel İzmir Bayi Adresi

Ürün içerisinde bulunan besleyici doğal maddeler sayesinde penisin potansiyeli ortaya çıkarılmakta ve zamanla olması gereken uzunluk ve genilişliği yakalamasına imkan tanınmaktadır.

Çözümsüz ve kronik bir rahatsızlık gibi görülen penis boyutu rahatsızlığı 4-6 ay gibi bir kullanım süresi içerisinde büyük ölçüde ortadan kaldırılmaktadır. Kullanan kişinin metabolizmasına bağlı olarak sarkık peniste 4-7 cm arasında minimum uzama başarısı gösterir. Titan Jel İzmir Bayisi fiziksel olarak satış yapmamaktadır. Ürünü büyük eczanelerden veya sanal mağazamız üzerinden temiz edebilirsiniz. Bandrollü ve orjinal olarak satışını yaptığımız ürünlerin farklı yerlerde yarı fiyatına ve bandrolsüz satılan sahtelerinden kesinlikle ayırınız. Bandrolsüz ve orjinal olmayan ürünler tamamen taklit olup içerisinde zararlı kimyasallar bulundurmaktadır.

Titan Jel İzmir Bayi İletişim

İlk kullanımdan itibaren peniste ısınma ve hareketlenme yapan ürün kan akışının doğru bölgede yoğunlaşmasına imkan tanır. Penisi oluşturan hücreleri besleyerek daha dik ve gelişmiş bir hal almasına olan sağlar.

Düzenli kullanım sağlayan sayısız müşterimizden aldığımız geri bildirim ürünün orta vadede kalıcı etkiler gösterdiği yönündedir.Titan Jel İzmir bölgesine maksimum 36 saat içerisinde ulaştırılmakta olup hasta gizliliği esas alınarak paketlemesi yapılmaktadır.

Erekte olmuş kuru penise her gün bir parmak boğumu kadar jeli uyguladığınızda ilk hafta içerisinde etkisini görmeye başlayacaksınız.