Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel İçeriği Nedir?
Titan Jel İçeriği Nedir?

Titan Jel, özel bir içeriğe sahip olan cinsel performans ürünlerinden birisidir. Bu ürünün kullanım amacı daha çok penis büyütmek ve penis dokusunu kalınlaştırmaktır. Yapılan çalışmalar ve kullanıcı yorumları da Titan Jel ile ortalama olarak 3 – 4 santim büyümenin gerçekleştiğini ortaya koymaktadır. Ayrıca ürünün yapısında bulunan özel bir madde sayesinde cinsel ilişkide erken boşalmayı engellediğini ve kayganlaşmayı sağladığını ifade etmek gerekmektedir. Türkiye’de internet üzerinden satışı yapılan ve pek çok erkek tarafından kullanılan ürünün piyasada orijinallerine erişmenin doğru olacağı unutulmamalıdır.

Titan Jel İçeriği

Titan Jel’in içeriği bilim insanları tarafından formülize edilmiş ve özel olarak saklanmıştır. Ancak erken boşalmaya sebebiyet veren Fosfodiesteraz 5 enzimini baskılayan ürün, bunun yanı sıra penisin kalınlaşmasını ve uzamasını da sağlamaktadır. Bilindiği üzere penis ergenlik döneminden sonra da uzayan organlardan birisidir. Bu sebeple doğru teknikle ve uygun ürünlerle penisin uzaması söz konusudur. İşte Titan Jel, içeriğindeki özel maddeler sayesinde peniste yaklaşık olarak 3 – 4 cm uzamaya yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde 2 – 3 cm kalınlaşma da ürünün düzenli kullanımı sonucu meydana gelebilmektedir.

Penis büyütmek için kullanıldığı gibi erken boşalma sorunlarını gidermek ve vajinal kuruluk sebebiyle ortaya çıkan sorunları bertaraf etmek için alınan Titan Jel’in internet üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla ürüne direkt olarak ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Titan Jel Nasıl Kullanılır?

Titan Jel’in iki farklı kullanımı bulunmaktadır. Birinci kullanım, ürünün düzenli olarak sabah ve akşam penise iyice yedirilmesi şeklindedir. Bu kullanımda 1 çay kaşığı kadar Titan Jel ‘i penise sürmek ve masaj yoluyla yedirmek yeterli olacaktır. İkinci kullanım ise cinsel birleşmeden 20 dakika öncedir. Kullanım gerçekleştikten sonra erken boşalma sorunları giderilmekte ve ürünün afrodizyak etkisi ortaya çıkmaktadır. Ayrıca vajinal kuruluk nedeniyle yaşanan sorunlar da yine Titan Jel sayesinde yok olmaktadır. Sonuç itibariyle Titan Jel ‘in kullanımı bu şekildedir. Yalnız ürünü önerildiğinden fazla kullanmamak gerekmektedir. Yine kızarıklık ve yanma gibi şikayetler oluşursa Titan Jel ‘in kesilmesi çok daha uygun olacaktır.