Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Gold Penis Kalınlaştırıcı

İnce ve küçük penislerin cinsel hayatınızı yok etmesine müsade etmeyin. Kalıtsal veya sonradan hastalık sebebiyle oluşan ince penisler kaderiniz değil. Çoğu hasta penisleri çok ince olduğu için eşleriyle sağlıklı bir cinsel hayat yaşayamıyor ve bunun psikolojik baskısı altında cinsel hayatını bitiriyor.

Sağlıklı bir erkeğin penisinin en az 4.5 cm genişliğinde olması gerekir bundan daha ince penisler partneri tatmin noktasında eksiklik yaşatacağından mutlaka tedavi edilmesi gerekir. Çok ince penisler ile birleşme esnasından partner alması gereken hazzı alamaz ve tatminsizlik yaşar. Yaşadığı tatminsizliğin bir ömür süreceğini düşünmesi halinde bu sorun evliliği bitirmeye kadar gidebilir.

Penis kalınlığı uyarılma sonunda en kabarık hale geldiği ve karınla birleştiği yerden ölçülmelidir. Ölçüm esnasında penis çevresinin de hesaplanması önemlidir. Kalınlık 4 cm ve penis çevresi 10 cm altında olan erkeklerin hızlıca tedavi sürecine başlaması gerekir.

Bu problemler için geliştirilmiş özel besleyici kremler bulunmaktadır. Bu kremlerden en bilineni iste Titan Jel Gold Penis Kalınlaştırıcıdır. Bu ürün uzun araştırma geliştirme çalışmaları sonrasında oluşturulmuş. Penis içerindeki süngerimsi yapıyı besleyen özel bir kremdir. Kullanıldığı günden itirabaren 3 hafta içerisinde peniste en az 2-3 cm kalınlaşmayı sağlayacaktır.

Düzenli kullanılan Titan Jel Gold Penis kalınlaştırıcı sizin normal boyutlarda bir penise sahip olmanıza imkan sağlayacaktır.

Yaşınız 21-22 seviyesini geçti ise doğal yollardan penis genişlemeniz durmuş demektir. Erkeklerde 10 yaşında başlayan penis genişlemesi 21 yaşında maksimum seviyesine ulaşmaktadır.Bu yaşta ortalama bir erkek için penis kalınlığının 5-6 cm civarına ulaşmış olması beklenir. Aynı yaştaki bir kadının vajinası bu boyuttaki bir penisle tatmin edilecek şekilde gelişmiş olduğundan bu boyutun altındaki penislerin mutlaka geliştirilmesi gerekir.

Mevcut şartlarınız sizin sağlıklı bir cinsel birlikteliği yaşayabilmenize imkan vermiyorsa şartlarınızı iyileştirmek için Titan Jel ile tanışın ve bu probleminizi  1 ay gibi kısa sürede çözün. Titan Jel Gold Penis Kalınlaştırıcı içerisindeki özel formülü sayesinde çok kısa sürede normal boyutlara ulaşmanızı sağlayacak. Sizde kolayca sipariş vererek ürününüzü kapı ödeme seçeneğiyle teslim alabilirsiniz. Kargolanan ürünler ile ilgili kargo personeli dahil 3. Kişilerin bilgi erişimi söz konusu değildir.