Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Gold Ne Kadar Büyütüyor?

Normal bir erkek için beklenen gerekli penis boyu sarkık durumda iken 9 cm civarında olmasıdır. Aynı şekilde ereksiyon anında bu boyutun 13-14 cm’lere ulaşıyor olması normal karşılanır. Özellikle 20 yaşını geçmiş erkek bireylerde bu rakamların altında kalınması halinde bireyin tedaviye ihtiyacı olduğu düşünürlür.

Titan Jel Gold 9 cm altındaki bir penisi 4-5 cm’e kadar bir ay gibi bir sürede uzatabilmektedir. Yani en dip rakam olan 4 cm civarındaki boyutu inik olarak yakalayan bir erkek çok kolay bir şekilde penisini 9 cm yani normal seviyeye kadar büyütebilir. Aynı şekilde ereksiyon halindeki boyunuda büyüttüğü düşünülürse 13-14 cm’den daha uzun bir penise sahip olmak Titan Jel ile gayet de mümkün. Deneyen kullanıcılar tarafından işe yaradığı ispatlanmış ve 4 yıldır internet sitemiz üzerinden binlerce kullanıcıya satışı yapılan Titan Jel Gold ürünün kullanıcı geri bildirimi aşağıdaki gibidir.

Kullanan kullanıcıların;

%10’luk kısmında sarkık penis boyu 6-7 cm uzadı.

%15’lik kısmında bu rakam  8 cm’i buldu.

Kalan müşterilerimizin ise sadece %5’i 2 cm uzama olduğunu söyledi. Büyük bir çoğunluk olan %70’lik müşteri kitlemiz ise 5-6 cm uzamanın sadece sarkık halde olduğunu ereksiyon halinde bu rakamın 9 cm’e kadar çıkabildiğini teyit etti.

Doktorlar tarafından ameliyata en büyük alternatif olarak tavsiye edilen penis besleyici jeller hastaların kısa zamanda penis boylarını normal seviyelere çekiyor. Besleyici jeller arasında en bilineni olan Titan Jel Gold yüzbinlerce kullanıcıya sahip pozitif fayda sağlandığı tecrübe edilmiş sağlık bakanlığı onaylı etkili bir üründür.

Piyasadaki alternatiflerinden farklı olarak tek kullanımda mucizeler vaat etmeyen bu ürün kuru ve ereksiyon halinde bulunan penise 4 hafta günde 2 kere uygulandığında gözle görülür sonuçlar doğurmaktadır. Bu bilgilere kullanıcı geri bildirimleri ışığında ulaşılmış olup tamamen tecrübe edilmiş gerçek rakamlardır. Piyasadaki çok daha pahalı ve hiçbir işe yaramayan alternatiflerinden en büyük farkı teoride değil pratikte işe yaramasıdır. Sadece vaadler sunmayan aynı zamanda düzenli kullanımda hastalarının problemlerini kesin bir şekilde çözen Titan Jel sadece bizim sitemiz üzerinden her gün yüzlerce kullanıcıya ulaşmakta ve olumlu geri bildirimler almaktadır.