Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Gold Nasıl Kullanılır

Titan Jel Gold Nasıl Kullanılır bugün bu konu hakkında sizlere birazcık bahsedeceğiz. Öncelikle bu ürünümüz yalnızca erkek müşterilerimiz için ar-ge odalarında bilim insanlarının uzun çalışmaları sonrasında ortaya çıkmış bir üründür.

Genelde erkek müşterilimize hitap etmesi bakımından ve işlevi bakımından günümüzde piyasadaki diğer ürünlere kıyasla çok daha fazla popüler ve kullanımdadır.

Titan jel gold

Bunun en büyük nedeni ürün üzerine çalışan bilim insanlarının kendi alanlarında oldukça başarılı ve güzel bir eğitim almış olmalarıdır.

Bilim insanlarımız bizim Türkiye’ye getirdiğimiz bu ürünü üretirken öncelikli olarak maksimum verim, minimum masraf düsturunu benimsemişlerdir.

Bundan dolayı fiyat ve performans bakımından diğer ürünlerden oldukça ön plandadır. Pek çok erkek müşterimiz üç aylık kullanım sürecinde oluşan değişimden ötürü bizlere teşekkürlerini belirtmek için telefon hatlarımızı aramaktadır ve mailerimize postalar doldurmaktadırlar.

Öncelikle bu ürün nasıl kullanılıyor ona değinelim. İlk olarak bu ürün her gün sabah ve akşam olmak üzere bir bezelye boyutunda olacak şekilde penisin üst kısmına sürüp tamamına yedirerek kullanılmaktadır.

Bu sayede üç ayda size vaat edilen etkiyi görmeniz mümkündür.

Ürünümüz düzgün kullanılmadığı takdirde elbette düzgün kullanan bireylere göre çok daha yavaş ve hatta bazen hiçbir gelişme olmaması mümkündür.

O yüzden bu ürünü sizlere sunarken düzenli kullanmanız büyük bir önem taşımaktadır.


Titan Jel Gold Kullanımı

Titan Jel Gold Kullanımı denildiğinde ilk olarak yapılması gereken şey düzenli kullanılmasıdır.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez bir bezelye boyutunda jeli penisinizin üzerine üç ay boyunca her gün sürmeniz zorunludur.

Düzenli kullanım sonrası bizlere geri dönüş yapan müşterilerimizden ve bu ürünün ar-ge aşamasında iş başında olan bilim insanlarından aldığımız verilere göre ürünümüz piyasadaki diğer ürünlerden %70 daha işlevsel ve kullanılabilir olarak nitelendirilmektedir.

Üstelik bu ürünlerin denenmesinde rol oynayan bireylerde gelişme de apaçık şekilde ortadadır. Yalnız burada bahsedilmesi gereken en önemli husus üç ay boyunca doğru kullanımdır.

Eğer kullanımda bir aksaklık veya bir yanlışlık olursa bu elbette büyük bir yavaşlama ile sizlere geri dönmektedir. Ürünü sipariş etmek için web sitemizde bulunan online siparişten hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.