Müşteri Temsilcisi 0 (535) 569 66 01

Titan Jel Geciktirici Midir?
Titan Jel Geciktirici Midir?

Erkeklerde en sık rastlanan cinsel sorunlardan biri olan penisin yeteri kadar büyük olmaması özellikle partnerleri tarafından son derece sorun edilir. Bu durum onların yeteri kadar tatmin olamamasına, orgazm olmamasına neden olabilir. Doğal olarak doğrudan erkeklerinin gözlerinden düşmesine ve evliliklerin bu nedenden dolayı bitmesine bile sebebiyet verebilir. İşte tüm bunların üstesinden titan jel ile gelebilirsiniz. Jel kelimesinden onun bir krem olduğunu anlamış olmalısınız. Söylemek gerekirse bu krem bir ilaç değildir çünkü içeriğinde hiçbir kimyasal bileşen barındırmamaktadır. Tamamen bitkiseldir ve kullanılmaya başlandığı andan itibaren çok kısa bir sürede etkisini göstermektedir. Peki titan jel geciktirici midir?

Titan Jelin Faydaları Nelerdir?

Tüm dünyada penis büyütücü krem olarak en popüler ürün olan titan jel aslına bakarsanız bir geciktirici değildir ancak uzun ve düzenli kullanım sayesinde erken boşalmanın da önüne geçmektedir. Bu sayede geciktirici etkisi var diyebiliriz. Uygulaması da oldukça basittir. Öncelikli olarak bu kremi ilişkiye girmeden bir süre önce kullanmanız tavsiye edilmektedir. Ayrıca söylemek gerekirse titan jel son derece kolay emilir bir yapıdadır. Doğal olarak penisin üzerinde bir iz veya yapışkanlık bırakmayacaktır. Rahatsız edici bir hisse sebep olmayacaktır. Düzenli kullanım sonrası etkisini gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz. Onu tavsiye edilenlerin en iyisi yapan şey de etkisinin kanıtlı olmasıdır. Peki ama nasıl kullanılır?

Titan Jel Nasıl Kullanılır?

Penis büyütücü krem olarak satışta bulunan titan jel nasıl kullanılır? En merak edilen konulardan biri budur. Öncelikli olarak söylemek gerekirse bu krem son derece basit bir şekilde penisin üzerine sürülür. Çok kısa sürede emilir ve emilmesini bekledikten sonra ilişkiye hazır olacaksınız. Ayrıca prezervatif gibi koruyucu önlemlere de etki yapmaz. Bu sayede rahat hissedecek ve rahatsızlık hissi duymayacaksınız. Tabii söylemek gerekirse tamamen bitkisel olmasından dolayı kan akışına müdahale etmez. Ayrıca krem kıkırdak yapının arasına girerek orayı besler ve büyümesine yardımcı olur. Eğer düzenli ve uzun süreli kullanım yaparsanız hem büyüme hem de geciktirici etki görürsünüz. Bunun yanı sıra cinsel isteğin de artmasına doğrudan etki yapacaktır.